www.rc-cars.lt forumas

Automodeliuotojų diskusijos
Dabar yra 2018 Lie 23 10:43

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 46 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Baja 5T ar vis delto 5B
StandartinėParašytas: 2012 Vas 18 08:06 
Atsijungęs

:D as taj ant baju pasineses 5t man atrode geras modelis bet po komentaru nelabai norisi pirkti :( nu vis tiek baja kazkokia reikia pirkt patarkit kokia baja is tiesu pirkt :D?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2012 Vas 18 08:10 
Atsijungęs

Va radau RTR baja 5b ss bet nezinau ar gerai padaryta bus ai lauksiu labiau nusimananciu sitoje klaseje . Nu ka laukiu patarimo :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2012 Vas 18 10:29 
Atsijungęs

Mindaugasss rašė:
Aš tai siūlyčiau sc ss, 55t jau pasenus :) Aišku bodis minusu turi, bet ir pliusai yra, įdėjus čiut galingesni varikli to svorio nesijau, padangos tai smulkmena. Aš tai tik už baja su bodžiu

jei rimtai kokia tau ta baja 5t pasenus ? juk ja dar gamina (europoje) man ta masina atrodo gera http://www.youtube.com/watch?v=YNhzQ9EV ... ure=relmfu tikrai gera ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2012 Vas 18 12:11 
Atsijungęs

saabkyle04megafan01 rašė:
Mindaugasss rašė:
Aš tai siūlyčiau sc ss, 55t jau pasenus :) Aišku bodis minusu turi, bet ir pliusai yra, įdėjus čiut galingesni varikli to svorio nesijau, padangos tai smulkmena. Aš tai tik už baja su bodžiu

jei rimtai kokia tau ta baja 5t pasenus ? juk ja dar gamina (europoje) man ta masina atrodo gera http://www.youtube.com/watch?v=YNhzQ9EV ... ure=relmfu tikrai gera ;)

Čia juokais ji pasenus :) na kad ir kokią baja bepirktum tau ją reikės dar tobulinti, nes yra silpnų vietų kurias, gal ne iškart, bet po metų tikrai keisti reikės. sc bajoje jau šiek tiek tos silpnos vietos pašalintos.

Na kad varžybose 5b yra kažkiek pranašesnė tas jau yra įrodyta (Lietuvoje), bet esu ne kartą matęs kad užsienyje 5b su 5t važinėja kartu ir niekuom neatsilieka. Bet va jei su baja daugiau važinėsi savo malonumui tai 5t "smagesnis modelis". Na aišku, bodis labai brangus, tad jau čia jį saugoti reikia. O daugiau tai rinkis modelį tokį kuris tau labiau prie širdies nes teks su juo gan artimai draugauti ir jį dažnai čiupinėti :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2012 Vas 18 12:15 
Atsijungęs

Mindaugasss rašė:
saabkyle04megafan01 rašė:
Mindaugasss rašė:

Čia juokais ji pasenus :) na kad ir kokią baja bepirktum tau ją reikės dar tobulinti, nes yra silpnų vietų kurias, gal ne iškart, bet po metų tikrai keisti reikės. sc bajoje jau šiek tiek tos silpnos vietos pašalintos.

Na kad varžybose 5b yra kažkiek pranašesnė tas jau yra įrodyta (Lietuvoje), bet esu ne kartą matęs kad užsienyje 5b su 5t važinėja kartu ir niekuom neatsilieka. Bet va jei su baja daugiau važinėsi savo malonumui tai 5t "smagesnis modelis". Na aišku, bodis labai brangus, tad jau čia jį saugoti reikia. O daugiau tai rinkis modelį tokį kuris tau labiau prie širdies nes teks su juo gan artimai draugauti ir jį dažnai čiupinėti :)

Tai tu manai kad baja 5t yra geras modelis ?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2012 Vas 18 12:27 
Atsijungęs

5T ir 5bss yra vienodos jas skiria tik bodis ir padangos. Tai 5T nėra geresnis, tik man labiau patinka nes bodis šiek tiek padeda apsaugoti nuo purvo ir pan. Nors ir 5bss galima naudoti su bodžiu.
Paveikslėlis Paveikslėlis

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2012 Vas 18 12:35 
Atsijungęs

Mindaugasss rašė:
5T ir 5bss yra vienodos jas skiria tik bodis ir padangos. Tai 5T nėra geresnis, tik man labiau patinka nes bodis šiek tiek padeda apsaugoti nuo purvo ir pan. Nors ir 5bss galima naudoti su bodžiu.
Paveikslėlis Paveikslėlis

kokia baja yra pati didziausia aisku visos 1/5 mastelio bet vistiek kazkiek skiriasi tai kuri didziausia ?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2012 Vas 18 12:42 
Atsijungęs

5T nes ji ilgiausia ir auksčiausia

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2012 Vas 18 13:21 
Atsijungęs

Mindaugasss rašė:
5T nes ji ilgiausia ir auksčiausia

cia mano naujas nick cia as saabkyle04megafan01 ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2012 Vas 18 13:24 
Atsijungęs

taj perkant baja 5t kokiu daliu is kart reiketu nusipirkti ? bet jeigu vazineji normaliai tai sakau ir su stokine baja gerai as manau :)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 46 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007