www.rc-cars.lt forumas

Automodeliuotojų diskusijos
Dabar yra 2020 Spa 24 06:48

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 48 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: HB Cyclone 12
StandartinėParašytas: 2010 Vas 21 16:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Apie padangas
http://www.rc-auto.ru/wheel/id/176/
http://www.rc-auto.ru/wheel/id/169/
http://www.rc-auto.ru/wheel/id/177/

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010 Vas 22 01:57 
Atsijungęs

Minimalus vaziuokles aukstis 3mm, bet siulyciau daryti apie 4.5mm - kitaip labai kliusi uz laiko matavimo kilpos.

O del tavo pasirinktos servo pastebejimas - taip, ji gan greita, taciau turi per mazai galios - vos virs 2kg. Tinkanti serva turetu tureti bent 4kg.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010 Vas 22 09:00 
Atsijungęs

efka rašė:
O del tavo pasirinktos servo pastebejimas - taip, ji gan greita, taciau turi per mazai galios - vos virs 2kg. Tinkanti serva turetu tureti bent 4kg.

Drįsčiau paprieštarauti... pažiūrėjęs kitų šalių vairuotojų setup'us pastebėjau, kad su galia jie nepersistengia... visur ir offroad'e ir onroad'e... Populiariausia yra 2,2-2,7kg Pan mašinose. Aišku, daugiau nemaišo jeigu tik greitis išlieka tas pats... :-)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010 Vas 22 09:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Gerai Audrius pastebejo,kad duomenis ne viskas,as skraidziau su tom servom,tai susidare labai keistas ispudis,kad jos virsija savo popierines galimybes.Tai ir leme mano pasirinkima.Be to nematau reikalo dideles jegos kur viskas nerealiai lengvai juda,Cup raceryje atitinkamai idejau va sita monstriuka
http://www.rcshop.lt/store//index.php/s ... p_609.html

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010 Vas 23 11:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Cia tai greitis,itariu motorelis 0.5T :twisted:
http://www.youtube.com/watch?v=EZGF1vh6OBU

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010 Vas 25 17:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Nustipo mano nuliova SANWA :evil:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010 Vas 26 09:23 
Atsijungęs

666 rašė:
Nustipo mano nuliova SANWA :evil:

O kaip nustipo... Visai neveikia ar durniuoja? Tokią pačią nupirkau sūnui, tai įdomu...
Ech, ir man nepasisekė, sūnaus WGT mašinos ESC sudurniavo. Gerai kad gamintojas pataisys nemokamai, kainuos tik siuntimas... Ir gerai kad atsarginį turiu. Specialiai tokiam atvejui nusipirkau - užknisa kai negali užsiimti mylimu hobiu tada kada gali ir nori... :-)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010 Vas 26 11:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Is siustuvo aukstadaznis vos girdimas cypciojimas girdisi,itampos lygis sokcioja(ekrane)veikimo 0 :evil:
Reikia m11X pirkti,aukstesne klase,gal nebus bedu...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010 Vas 28 13:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Tai va,pasidalinsiu brangus kolegos ir as savo pirmais ispudziais apie HB Cyclone 12.Nesu patyres lenktyninkas,nesu netgi lenktyninkas,todel mano atsiliepimuose nerasite nei milisekundziu,nei mikronu,nei kosminiu technologiju aprasymo.Noriu pasidalinti su jumis savo subjektyvia nuomone,poziuriu bei isgyvenimais.Viskas prasidejo viena nelemta sestadienio popiete,kai kazkoks velnias pakuzdejo i ausi pabandyti savo grazuji Cup racer Ozo trasoje.Buvau gana maloniai ir geranoriskai priimtas,be dideles itampos paaiskino(Evaldas)minimalias taisykles elgesio trasoje ir pirmyn :lol:
Matj jevo tak,ir kokio krieno as lindau i sitas galeras????Modelis pasirode labai aikstingas ir ateinancias dvi treniruotes,Lokano,Evaldo ir kitu kolegu patarimai dave vaisiu,deja rezultatas manes visiskai nepatenkino...Taip ir atsitiko,kad nupirkau pirma savo dvyliktuka.
Surinkimas ir reguliavimas pasirode vaikiskai paprastas,detaliu mazai,kokybe auksta.Vakar pabandziau vaziuoti,pradzioje pasirode,kad nesugebesiu vairuoti,nes vairo eiga buvo maksimali.Modelis nerealiai astrus ir staigiu reakciju i mintis(i mintis del to,kad pagalvot nespejus jau vykdo).Susimazinau servos eigas iki 50%,tapo lengviau,bet vistiek per daug astrus pasukamumas,padejo nediduke eksponente vairo judesio pradzioje,kas leido dideliame greityje vairuoti labai svelniai ir preciziskai o mazame,kitaip tariant posukiuose paliko zveriska astruma.
VYRAI,12TUKO SUKIBIMAS TIKRA POEZIJA!!!!
Kai praejo pirmas sastingis del neiprastu modelio reakciju(primenu,kad tai pirmas mano galu varomas onroadas ir dargi BAISUSIS 12TUKAS :twisted: )pasijutau rojuje,posukiai,kokie nori,isibegejimas,kiek pirstas greitai susilenkia,iejimas i posuki tingiai numetus gaza pries pat isukant is max greicio tiesiojoje i kairini.
(seivinu,nes elektra ant zapadlo nutrukti gali :twisted: )

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010 Vas 28 14:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Taigi tesiu...
Kaip sakiau posukius kokio nori kampo resti galima,netgi jei per staigiai isuki ir gala lengvai uzmeta tai sis veiksmas nesibaigia apsukimu,o gazo iki dugno nuspaudimu ir praktiskai zaibisku startu.Jei padarai klaida,zinai,kad klaida tavo o ne debiliskas nevaldomo modelio judesys.Klausydamas patyrusiu kolegu maniau leidziuosi i avantiura ir kogero nesugebesiu vaziuoti is viso su siuo modeliu.Pasirode,kad yra visiskai atvirksciai,Dalykiniai Lokano nurodymai apie mano surinkima tik pagerins situacija ir letas tobulejimas technikos reguliavime ir pilotavime tik mazins rato laika ir ir klaidu skaiciu.Bet kokiu atveju pirkiniu esu be galo patenkintas,paskutines tris treniruotes praleidau besikeikdamas,draskydamas ir vel surinkinedamas modeli,o vakar pasiilsejau,pabendravau su kolegomis,palaksciau,kogero su paciu fainiausiu is mano turetu onroad modeliu.Gaila,kad mano kameros mygtukas buvo per kietas kolegoms ir neliko nei vieno 12tuko vaziavimo filmuko,tik mano filmuoti kitu kolegu vaziavimai(na bet dar ne vakaras).Dabar apie padangas,bendras isdilimas pasirode niekingas,vistik greiciai dar kolkas toli grazu ne tie kokiais lakstoma Europos ciampe.Kaip Loka sake tau gana bus kokiems 27 vaziavimams(a idomu,kaip anas taip tiksliai suskaiciavo :? ).Realiai del mano nemomsiskumo keliose vietose pazeisti priekiniai ratai,pamatavus ira isorinis konusiskumas priekiniu padangu,kitaip tariant reiketu truputuka didinti isvirtima,vienas galiniu ratu mazesnio diemetro,kitai treniruotei sukeisiu vietomis.
Vaziavau 25 dantu varomuoju krumpeliu,greitis mazokas,variklis max 35laipsnius C pasieke isvazinejus visa baterija.Baterija galima sakyti numirelio subines temperaturos.Kebulas uzsidirbo nedideli itrukima,na bet jo toks darbas :lol:
Tai tiek trumpai apie pirmus mano ispudzius su DIDZIUOJU IR BAISIUOJU 12 TUKU HB CYCLONE 12

Prikabinti failai:
IMGP0276.JPG
IMGP0276.JPG [ 127.43 KiB | Peržiūrėta 13153 kartus(ų) ]

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 48 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
POWERED_BY
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007